Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Bingo HR

Gdańsk

2016-10-17

Nasz Klient to jeden z krajowych liderów wśród firm zajmujących się kompleksowym wdrażaniem narzędzi z zakresu Lean Management, które zwiększają jakość i wydajność produkcji, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Szukamy osoby na stanowisko:

Zadania, które na Ciebie czekają:
-aktywna sprzedaż szkoleń otwartych
-pozyskiwanie stałych klientów z branży produkcyjnej i usługowej
-rozwijanie kanałów sprzedaży szkoleń
-analiza efektywności podejmowanych działań marketingowych i sprzedażowych

Nasz oczekiwania:
-doświadczenie w sprzedaży usług szkoleniowych
-znajomość specyfiki branży produkcyjnej, logistycznej i usługowej
-znajomość nowoczesnych kanałów sprzedaży usług szkoleniowych
-dodatkowo docenimy za znajomość metod i narzędzi Lean Management

Chcemy Ci zaproponować:
-umowę o pracę
-wynagrodzenie w formie podstawa + prowizja
-szkolenia wdrażające na temat Lean Management

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach firma doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!