Pracownika/Specjalisty ds. handlowych

Team Prevent Poland

Babimost

2016-11-30

Szukasz pracy?

sprawdź naszą ofertę

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

Team Prevent Poland Sp. z o.o. jest partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi wysokiej jakości dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Celem Team Prevent jest poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa oraz dbałość o środowisko naturalne. Świadczymy usługi w zakresie: BHP i PPOŻ, ergonomii, medycyny pracy, ochrony środowiska, jakości produkcji, szkoleń.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w terenie,
  • doświadczenie w handlu aktywnym,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • znajomość zagadnień związanych z Bezpieczeństwem Pracy i/lub Jakością będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwane cechy osobowościowe:

  • zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań,
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań niestandardowych problemów,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • silna motywacja do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy,
  • dyspozycyjność i samodzielność,
  • łatwość wchodzenia w relacje biznesowe,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • praca w 75% w terenie,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Klientami,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • sporządzanie ofert,
  • negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży,
  • przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych,
  • analizowanie wiedzy o klientach i konkurencji.

Warunki pracy

Nasza oferta jest skierowana do osób otwartych na zmiany i wdrażanie nowych rozwiązań, lubiących wyzwania, które chcą pracować w dużej organizacji w międzynarodowym środowisku. Oferujemy stałą pracę w prężnym zespole, w intensywnie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjny system wynagrodzeń, jak i możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

Wymiar czasu pracy: pełny etat, zadaniowy czas pracy
Rodzaj umowy: kontrakt lub umowa o pracę
Doświadczenie na stanowisku: handlowca, przedstawiciela handlowego
Wykształcenie: minimum średnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
CV oraz listu motywacyjnego na e-mail:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do reatizacji procesu rekrutacji (spodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. List Nr 733 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100340 ofert pracy. Sprawdź!