Spawacz MIG/MAG

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Cuijk

2016-10-17

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Obowiązki:

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawacza MIG/MAG do spawania i montowania konstrukcji oraz blach i profili ze stali czarnej. Praca na podstawie rysunku technicznego. Możliwość podjęcia zatrudnienia od 17 października. Praca jest w miejscowości Cuijk.

Wymagania:
  • Aktualny certyfikat spawalniczy
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 440 euro netto/40h
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Opiekę koordynatora
  • Pracę na warunkach holenderskich

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!