Starszy Specjalista ds. Projektowania

LUG Light Factory Sp. z o. o.

Warszawa

2016-10-17

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o.  należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 02/10/SP

Obowiązki:

  • Opracowywanie projektów oświetlenia,
  • Opracowywanie projektów w technologii BIM/Revit,
  • Opracowywanie projektów technicznych opraw oświetleniowych (pre-customizacja),
  • Opracowywanie ofert cenowych dla klientów,
  • Tworzenie modeli Solidworks,
  • Doradztwo z zakresu techniki świetlnej,
  • Bezpośredni kontakt z klientami,
  • Wyjazdy służbowe na obiekty inwestycyjne,
  • Ścisła współpraca z pracownikami Działu Handlowego,
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie obsługi programów do projektowania oświetlenia dla nowych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Projektanta Oświetlenia również w zakresie iluminacji,
  • Biegła znajomość oprogramowania symulacyjnego Dialux lub Relux,
  • Biegła znajomość oprogramowania Autodesk Autocad,
  • Biegła znajomość oprogramowania Autodesk 3ds Max - Mental Ray (Biegła znajomość silnika renderującego Vray będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość środowiska projektowego BIM (Revit lub Archicad) będzie dodatkowym atutem, lub gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • Prawo jazdy kategorii B.,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie.