Pomocnik kucharza w cateringu

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Wielka Brytania

2016-10-17

Flame Employment Polska Sp. z o.o. to licencjonowana Agencja Zatrudnienia (cert. nr 2376) istniejąca od 2005 roku. W ciągu przeszło 10 lat działalności pomogliśmy ponad 10 000 osobom w podjęciu satysfakcjonującego zatrudnienia. Dysponujemy ofertami pracy różnego szczebla w wielu branżach.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Miejsce pracy: Wielka Brytania
Nr referencyjny: 2016/B/PKC

Obowiązki i opis stanowiska:

- wsparcie sprawnego funkcjonowania usług gastronomicznych

- zapewnienie najwyższej jakości usług i zadowolenia gości

- pomoc w przygotowaniu posiłków zgodnie ze standardami firmy

- udział w przygotowaniu, gotowaniu i serwowaniu posiłków

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- bezpłatne wyżywienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- gwarantowane zakwaterowanie

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."