POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa

2016-12-07

Witaj w REALS Nieruchomości!

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. to jedno z 6 największych i najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Warszawie.

REALS to zespół kilkudziesięciu profesjonalnych doradców i licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami.

REALS rozwija się w oparciu o najlepsze warunki współpracy, wysoką prowizję, świetną atmosferę i nowoczesny marketing.

Masz doświadczenie na rynku nieruchomości, masz predyspozycje do sprzedaży?

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Szukamy osób, które razem z nami chcą aktywnie tworzyć lepszą jakość na rynku nieruchomości.

Poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: S-10

Obowiązki:

●●● Obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości (zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji  ●●●   Budowanie profesjonalnych relacji z klientami i zapewnienie kompleksowego poziomu usług ●●●

Wymagania:

●●● Doświadczenie na rynku nieruchomości ●●● Umiejętność budowania relacji z klientami ●●● Umiejętność analitycznego myślenia, obserwowania i wyciągania wniosków ●●● Samodzielność w działaniu, nastawienie na sukces oraz umiejętność pracy zespołowej ●●●

Oferujemy:

●●● Chcesz widzieć, że Twoja praca jest doceniana - również finansowo - oferujemy najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne ●●● Szkolenia prowadzone przez najlepszych●●● Chcesz widzieć swoje oferty na najwyższych pozycjach na portalach ●●● Chcesz być zadowolonym ze swojej prac ●●● Chcesz pracować w dobrej atmosferze ●●● Chcesz mieć ciekawą i pełną wyzwań pracę ●●●

Najpierw nas sprawdź, potem zaaplikuj

Jeśli masz pytania lub chciałbyś/chciałabyś zgłosić swoją kandydaturę - ZADZWOŃ (tel. kom. 880 450 650) lub prześlij E-MAIL (APLIKUJ).

Nasz adres - ul. ŚWIĘTOKRZYSKA 18, Warszawa.