WYKRAWACZ SZYNKI WIEPRZOWEJ (SZWECJA)

WB Staffing

Borås

2016-10-16

Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej,
doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w
Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.
Dla naszego klienta w Szwecji lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu
mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Wykrawacz szynki wieprzowej- Szwecja
Miejsce pracy: okolice miejscowości
Borås, Szwecja

Wymagania:
doświadczenie przy wykrawaniu wieprzowiny- minimum 2-3 lata
chęć i motywacja do pracy
mile widziane własny samochód na wyjazd
Obowiązki:
praca na stanowisku wykrawacza- trybowanie wieprzowiny (szynki, łopatki, schaby,
boczki) na taśmie
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa
zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie pracy na szwedzkich warunkach- pomoc w
załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
zakwaterowanie- koszt po stronie pracownika
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie
CV z opisem zakresu obowiązków na adres
lub kontakt pod numerem telefonu +48 534
202
534.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.
U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!