Kierowca c

WB Staffing

norwegia

2016-10-16

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej,
doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów
prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).
Dla naszego Klienta (Lidera z branży budowlanej na terenie Norwegii) poszukujemy
kandydatów na stanowisko:
Kierowca kat. C z doświadczeniem budowlanym
Obowiązki:
prowadzenie samochodu po Norwegii z ładunkiem do 10 ton
prace budowlane na zewnątrz i w wewnątrz danego obiektu- wylewki,
malowanie, szpachlowanie, elewacje, zbrojenia
spawanie
Wymagania:
minimum 5 lat oświadczenia na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
kwalifikacja wstępna/ szkolenie okresowe dla Kierowców kat. C
umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo- tlenowym
prawo jazdy kat. B + C
prawo jazdy kat C + E będzie dodatkowym atutem
samodzielność w pracy- warunek konieczny (nie szukamy osób na pomocników!)
Oferujemy:
Zatrudnienie przez Agencje Pracy w oparciu o umowę o pracę,
delegowanie do pracy w Norwegii, po okresie próbnym zatrudnienie
przez firmę norweską
Koszt pierwszej podróży do Norwegii po stronie agencji
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość pracy na różnych zleceniach
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z opisem zakresu
obowiązków na adres:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r.
poz. 936 z poźń zm