Operator wtryskarki

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Poznań

2016-11-15

Dla naszego Klienta, producenta nowoczesnych domofonów i wideodomofonów, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operator działu wtryskarek

Miejsce pracy: Suchy Las

Nr ref.: wtr/sul/2016

Zadania:

- przygotowywanie i realizacja planów produkcyjnych,

- przygotowywanie maszyn i surowca do produkcji,

- ustawianie parametrów pracy wtryskarek,

- obsługa maszyn wtryskujących,

- nadzór nad pracą oraz motywowanie pracowników,

- przygotowywanie raportów.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie zawodowe,

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,

- dobra znajomość technologii związanej z wtryskiwaniem elementów z tworzywa,

- dobra znajomość obsługi wtryskarek (HAITIAN, BOY),

- komunikatywność oraz umiejętność kierowania zespołem,

- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w przyjaznym i młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: wtr/sul/2016) lub zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko  wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99874 ofert pracy. Sprawdź!