Operator wózka widłowego - Strzelce Opolskie

Asistnet Work Group

Strzelce Opolskie

2016-10-16

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres Obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego (czołowe)
- Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów
- Prace magazynowe

Wymagania:

- Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
- Doświadczenie w pracy na magazynie z obsługą wózka widłowego
- Aktualne badania psychotechniczne lub gotowość ich wykonania
- Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w systemie zmianowym
- Długotrwała współpraca i możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

(Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)