Samodzielny mechanik samochodowy, Niemcy

Winckler Personal

Badenia-Wirtembergia

2016-10-16

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. (KRAZ 11630) jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy o zasięgu międzynarodowym, specjalizującą się od blisko 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z bieżącą rekrutacją dla naszego niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Baden Württemberg (miasto tymczasowo ukryte)

OBOWIĄZKI:

•Samodzielna naprawa samochodów w warsztacie samochodowym

•Samodzielna diagnostyka komputerowa usterek

•Samodzielne usuwanie usterek w zespołach i układów pojazdów

•Naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym silnika, układu hamulcowego, wymiana części)

•Prace konserwacyjne

WYMAGANIA:

•Doświadczenie zawodowe jako Mechanik samochodowy, również w obszarze diagnostyki komputerowej

•Dokładność i precyzja

•Gotowość do podjęcia pracy w szybkim terminie

•Wykształcenie w zawodzie Mechanika samochodowego będzie mile widziane

•Własne auto i prawo jazdy (wymóg konieczny)

•Dobra znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

•Zawsze terminowe i zawsze pewne wynagrodzenie 9,00 € Brutto/h + 26,00 € Netto dziennej diety + bezpłatne zakwaterowanie dla Pracownika (komfortowe warunki)

•Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrudnia niemiecki Pracodawca

•Możliwość długotrwałego zatrudnienia,

•Bezpłatny dostęp do publicznej opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach,

•Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej i umiejętności zawodowych,

•Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia,

•Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od Kandydatów.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego po kliknięciu przycisku „Aplikuj”. (LINK: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4a948ab4e47744d697402f95e4ae37f4

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Więcej aktualnych ofert na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. - KRAZ 11630

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!