Monter opon samochodowych, Niemcy (październik-grudzień)

Winckler Personal

Baden Württemberg

2016-10-16

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się od 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla naszego stałego niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Baden Württemberg

Termin rozpoczęcia: od 10.10.2016 r.

Czas trwania: ok. 2 miesiące (zastępstwo)

OBOWIĄZKI:

•Wymiana opon samochodowych

WYMAGANIA:

•Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca podstawowe porozumiewanie się ze współpracownikami niemieckojęzycznymi

•Doświadczenie na ww. stanowisku

•Rzetelność

•Prawo jazdy oraz dysponowanie własnym autem mile widziane

OFERUJEMY:

•Zawsze terminowe i zawsze pewne wynagrodzenie 9,00 € Brutto/h + 20,00 € Netto dziennej diety + bezpłatne zakwaterowanie dla Pracownika (komfortowe warunki)

•Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, zatrudnia niemiecki Pracodawca

•Możliwość długotrwałego zatrudnienia,

•Bezpłatny dostęp do publicznej opieki medycznej na terenie Niemiec i możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne, wynikające z umowy na niemieckich warunkach,

•Wsparcie w rozwoju kariery zawodowej i umiejętności zawodowych,

•Jasne, klarowne i przejrzyste warunki zatrudnienia,

•Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od Kandydatów.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego po kliknięciu przycisku „Aplikuj”. (LINK: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cb69ba5098914ba788c123c045f84184

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Więcej aktualnych ofert na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. - KRAZ 11630