INŻYNIER SPRZEDAŻY I SERWISU

MED Technik Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-15

Miejsce pracy: Warszawa, cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy).
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami.
  • Przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych w tym doradztwo techniczne.
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień.
  • Udział w targach, prowadzenie prezentacji.
  • Asystowanie przy pracach serwisowych (montaż, naprawa, konserwacja) urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych,

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość branży klimatyzacji będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki klimatyzacja i wentylacja).
  • Predyspozycje handlowe tj. wysoka kultura osobista, komunikatywność, przebojowość, umiejętność prezentacji siebie i produktu, umiejętność docierania do klientów i projektów inwestycyjnych.
  • Znajomość teoretyczna i praktyczna układów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w stopniu minimum podstawowym.
  • Duża samodzielność, rzetelność i zaangażowanie.
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne i godne warunki zatrudnienia, system motywacyjny.
  • Praca na pełny etat. Zadaniowy system pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!