Absolwent/Student Informatyki - Młodszy Programista

Tigura Sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-16

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Młodszy Programista

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

-         implementacja i testowanie aplikacji;

-         tworzenie dokumentacji technicznej;

-         współpraca z zespołem.

Oczekiwania:

-         znajomość środowiska .NET;

-         praktyczna znajomość JavaScript, HTML 5, Visual Basic, SQL, C# lub innego języka programowania;

-         znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL lub  IIS;

-         wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub studenci ostatnich lat;

-         doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – doświadczenie komercyjne nie jest konieczne!;

-         znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej;

-         dbałość o szczegóły;

-         kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

-         gotowość do podejmowania podróży służbowych.

Mile widziane:

-         prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

-         atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;

-         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-         pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing'owej;

-         przyjazną atmosferę;

-         wysokiej klasy sprzęt;

-         możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

-         udział w interesujących i rozwijających projektach;

-         kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ  z dopiskiem Młodszy Programista/Developer

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99680 ofert pracy. Sprawdź!