Praca dla STUDENTA ! Tylko u nas grafik w 100% elastyczny !

Telbridge Sp. z o.o.

Częstochowa

2016-10-16

Od 11 lat pracujemy dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej, finansowej oraz technologicznej. Specjalizujemy się w głównie w outsourcingu obsługi klienta, a także sprzedaży. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

Nazwa stanowiska: Konsultant Telefoniczny
Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7
Godziny pracy: w 100% elastyczne !

Opis stanowiska:
- telefoniczna obsługa Klientów firmy (poł. wychodzące)
- udzielanie informacji naszym Klientom odnośnie oferty firmy
- proponowanie produktów z branży telekomunikacyjnej lub ubezpieczeniowej
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:
- umowę z pełnymi składkami ZUS lub umowę dla studentów/uczniów
- profesjonalne szkolenie, które przyda Ci się w całej Twojej karierze (za to również Ci zapłacimy!)
- atrakcyjne wynagrodzenie 10-15 zł brutto/h (podstawa za każdą godzinę pracy)
- wysokie premie, w zależności od realizowanych wyników
- dodatkowe bonusy lojalnościowe podnoszące Twoje wynagrodzenie
- realna możliwość awansu w strukturach firmy
- praca w miłej atmosferze, w samym centrum miasta
- świeże owoce, kawa, herbata dla pracowników

Wymagania na stanowisko Konsultanta:
- dobra wymowa
- wykształcenie min. średnie
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Wyślij CV lub zadzwoń i umów się na spotkanie rekrutacyjne już dziś!:)