Pracownik Centrum Dystrybucyjnego

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Almere

2016-10-16

Mamy dla Ciebie fajną pracę na magazynie, w którym będziesz zbierać zamówienia. Nie wiesz o co chodzi w zbieraniu zamówień? Zapytaj znajomych, bo na pewno ktoś już to robił. W skrócie: przychodzi zamówienie – Ty wyszukujesz produkt i zanosisz do wysyłki. Proste, prawda?

Miejsce pracy: Almere, Holandia
Nr referencyjny: AHL/PL/10/2016

Informacje o pracy:

- zarobki w euro

- umowa o pracę tymczasową

- opiekun na miejscu

- organizujmy mieszkanie i dojazd

- ubezpieczenie

- praca na dłuższy okres

Obowiązki:

- zbieranie zamówień

- pakowanie, sortowanie

- praca w systemie na 2 lub 3 zmiany

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- dobra kondycja fizyczna

- dokładność

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!