Mechanik Form Wtryskowych

Talent Partners

Opole

2016-11-28

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynanicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole / okolice Opola

Nr ref. MFW/147/16

Najważniejsze obowiązki:

  • konserwacja i przeglądy form wtryskowych, wtryskarek oraz urządzeń peryferyjnych,
  • udział w modyfikacjach urządzeń mający na celu usprawnienie pracy,
  • przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, ślusarskim,
  • znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • praktyczna znajomość form wtryskowych,
  • znajomość systemów gorącokanałowych,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, odpowiedzialność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia dodatkowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport),
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!