Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Pfeifer&Langen

Środa Wielkopolska

2016-10-16

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim, obecnym pod marką DIAMANT.

Obecnie do Fabryki w Środzie Wielkopolskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryka w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Główne zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania;
  • Diagnostyka urządzeń elektrycznych;
  • Konserwacja urządzeń elektrycznych;
  • Usuwanie uszkodzeń w rozdzielniach.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie elektryczne;
  • Min. 5 lat doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Znajomości podstawowych układów elektrycznych;
  • Uprawnień SEP pow. 1kV.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy na stanowisku,
  • Samodzielność i możliwość proponowania własnych rozwiązań,
  • Realny rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres APLIKUJ

lub pocztą:

"Pfeifer & Langen Polska" S.A.

Dział Rozwoju Personalnego

ul. Niedziałkowskiego 27

63-000 Środa Wielkopolska

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).