Programista PLC - Automatyk

Object3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Ruda Śląska

2016-10-16

Object3 jest rozwijającą się firmą, która reprezentuje grupę wykwalifikowanych programistów. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem są zaangażowani w projekty na całym obszarze EU. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta. Uzyskujemy go poprzez profesjonalne wykonanie projektów z zastosowaniem najnowszych standardów w dziedzinie programowania i zarządzania.

Nasi pracownicy są programistami z dyplomami studiów technicznych. Nasze kwalifikacje poszerzamy również w certyfikowanych centrach szkoleniowych w Polsce i Niemczech.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA STEROWNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Opis stanowiska:

  • Programowanie sterwoników przemysłowych PLC
  • Konfiguracja, uruchamianie i testowanie dostarczanych rozwiązań
  • Tworzenie oprogramowania aplikacji wykorzystywanych w środowisku przemysłowym
  • Przeprowadzanie rozruchów i wstępnych szkoleń, wsparcie i doradztwo techniczne

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym, technologicznym - Automatyka
    i Robotyka
  • Znajomość standardu VW będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży Automotive, znajomość programowania sterowników PLC
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Możliwość kształcenia, rozwoju oraz awansu
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów jak BMW, VW, Audi, Mercedes
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • Pełne wyposażenie pracownika w laptop, samochód oraz niezbędne narzędzia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!