Ustawiacz maszyn wtryskowych

Progresso HR

Kluczbork

2016-10-16

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:

Ustawianie i modyfikowanie procesu wtrysku,

Wymiana, ustawianie form wtryskowych, robotów oraz manipulatorów,

Nadzór nad sprawnością procesu produkcyjnego,

Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji oraz kontrola jakości wyrobów

Monitoring i utrzymanie prawidłowości dokumentacji

Szkolenie operatorów

Wymagania:

Min. 2- letnie doświadczenie na danym stanowisku,

Wykształcenie min. średnie techniczne,

Znajomość tematyki przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ustawiania procesu wtrysku,

Znajomość maszyn i systemów do przesyłu granulatu, mile widziana znajomość maszyn Engel,

Podstawowa wiedza z zakresu norm jakościowych dla tworzyw sztucznych,

Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,

Znajomość MS Office

Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Interesującą i odpowiedzialną pracę,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM w języku polskim i angielskim na adres: pracaAPLIKUJ progresso.net.pl.

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99360 ofert pracy. Sprawdź!