Pracownik produkcji/magazynu - miejsce pracy Tarczyn - 13zł brutto/h!

LEVEL WORK

Tarczyn

2016-11-19

Opis oferty pracy:

Pracownik Produkcji/Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Tarczyn

Praca zmianowa 6-14; 14-22

Obowiązki:
• pakowanie i układanie towaru
• obsługa maszyn produkcyjnych
• prace magazynowe

Wymagania:
• zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• komunikatywność, solidność i systematyczność

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę
• możliwość rozwoju i szybkiego awansu w ramach zespołu
• pracę w profesjonalnym zespole
• umowa o pracę po okresie próbnym

MILE WIDZIANE:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Stawka: 13 zł brutto/h + premie

Rekrutację prowadzi:
Agencja Doradztwa Personalnego Level Work nr Licencji 10944

Zainteresowanych pracą prosimy o aplikowanie poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."