FRONT_END DEVELOPER

Recruitiva

Wrocław

2016-10-16

Wynagrodzenie: 4-8 tyś - w zależności od umiejętności.

Nasz klient specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań na rynku oprogramowania w branży wydawniczej i edukacyjnej.

Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty Front-end, który dołączy do zespołu i wesprze w tworzeniu nowych rozwiązań informatycznych, bazujących na wykorzystaniu tabletów i smartfonów jako nośnika treści edukacyjnych, w połączeniu z on-linowymi systemami sprawdzającymi wiedzę.

Zadania:

- Realizujemy projekty oparte o Single Page Application. Poszukujemy frontendowca, który będzie implementował część frontendową aplikacji w frameworku Angular JS lub Backbone JS (w zależności od projektu). Stawiamy na wysoką jakość aplikacji używając narzędzi wspomagających proces wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

- Dobra znajomość języka JavaScript

- Znajomość frameworka BackboneJS / AngularJS

- Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej i komunikację

Mile widziane:

- CSS (Bootstrap, Less)

- Znajomość TypeScript

- Znajomość narzędzi Grunt / Gulp / Jasmine

- Znajomość systemów kontroli wersji GIT

- Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)

Dodatkowym atutem będzie:

- Znajomość PHP (Symfony 2.x, phpUnit, phing, Capistrana)

Zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników (konferencje, szkolenia, lekcje angielskiego, vmMeetupy)

- Elastyczne godziny i swobodną atmosferę pracy

- Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników

- Karta multisport i prywatna opieka medyczna

- Wyjścia integracyjne.

Cv ślij na APLIKUJ

Wszystkie oferty: http://www.recruitiva.com/oferty/wszystkie-oferty/

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!