Java Developer

Recruitiva

Wrocław

2016-10-16

Miejsce pracy: Polska, Wrocław

Nr. ref. 52/2016

Opis projektu:

Realizowane projekty to aplikacje biznesowe dla wiodących klientów z branży automotive z Europy. Aplikacje te pomagając ujednolicić standardy związane ze sprzedażą pojazdów, a także obsługą sprzedażną i posprzedażną w zakresie nowych i używanych samochodów, umożliwiając globalne zarządzanie jakością usług serwisowych. Firma dostosowuje ofertę na usługi serwisu aplikacyjnego do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, określając zakres wsparcia. Są to często systemy przejęte od klienta zagranicznego i modyfikowane i rozwijane przez nas w kraju.

Klient oferuje

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,

  • Możliwość pracy w projektach dla największych marek branży automotive,

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami: JIRA, Crucible, Jenkins, Sonar,

  • Możliwość przedstawiania i wdrażania swoich pomysłów/rozwiązań

  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia,

  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży,

  • Elastyczny czas pracy, również Home Office (w uzasadnionych przypadkach),

  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna medicover, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty multisport, zniżki dla pracowników, itd.).

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i wsparcie wykorzystywanych globalnie, złożonych aplikacji biznesowych dla wiodących firm branży automotive,

  • Tworzenie zaawansowanego oprogramowania w technologii JAVA/J2EE,

  • Weryfikacja i testowanie tworzonych rozwiązań,

  • Przygotowanie specyfikacji technicznych bezpośrednio z klientem,

  • Wsparcie merytoryczne młodszych kolegów z zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji webowych w technologii JAVA/JEE,

  • Znajomość Spring, JSF (PrimeFaces), JPA, , Maven,

  • Doświadczenie w pracy z kontenerem servletów lub serwerem aplikacji (Tomcat, Glassfish itp.),

  • Umiejętność programowania/projektowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych,

  • Znajomość relacyjnych baz danych,

  • Znajomość jednego z IDE (IntelliJ IDEA, Eclipse, Netbeans),

  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (git, SVN),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle,

  • Doświadczenie z LESS, Liquibase,

  • Znajomość zagadnień związanych z wielowarstwowymi architekturami aplikacji webowych,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV w języku Polskim na adres APLIKUJ , w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy Java Developer.

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".