Konsultant Telefoniczny ds. obsługi połączeń wychodzących

Seka S.A.

Warszawa

2016-10-16

Lokalizacja: Warszawa (Praga-Południe)

WYMAGANIA:                                                                                                                                         - miły głos i dobra                                                                                                                              - podstawowa znajomość komputera                                                                                                    -komunikatywność                                                                                                                                                         - dyspozycyjność do pracy w dniach: poniedziałek - piątek w godzinach 9:00- 21:00; soboty 9:00-18:00 (2 soboty wymagane).

OBOWIĄZKI:                                                                                                                                       - przedłużanie umów dla stałych abonentów oraz dosprzedaż usług

OFERUJEMY:                                                                                                                                                      - wynagrodzenie 13 zł brutto/h +bonusy                                                                                               - płatne szkolenie                                                                                                                                - umowę zlecenie                                                                                                                                - elastyczny grafik

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z dopiskiem: Obsługa połączeń wychodzących

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. - Agencja Zatrudnienia (nr 7889) z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!