STAŻYSTA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU (dalsze zatrudnienia na podstawie umowy o pracę)

Oceanic S.A.

Trąbki Małe

2016-10-16

Firma OCEANIC SA jest od ponad 30 lat obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym jak i tradycyjnym. Równolegle wzmacniamy swoją obecność na rynku farmaceutycznym poprzez ofertę dermo kosmetyków, leków i wyrobów medycznych oraz na rynku profesjonalnym poprzez preparaty dedykowane dla instytutów kosmetycznych i salonów SPA. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach.
Świadomi, iż dynamiczny rozwój sprzedaży, także na rynku aptecznym, wymaga systematycznej pracy nad odświeżaniem i poszerzaniem portfolio, corocznie wprowadzamy na rynek 4 do 6 nowych linii produktowych. Ścisła współpraca zespołów R&D z kluczowymi polskimi uczelniami medycznymi w fazie testowania oraz produkcja zgodna ze standardami Dobrych Praktyk Wytwarzania Farmaceutycznego (GMP) zapewnia najwyższą jakość naszych preparatów, także tych dedykowanych dla rynku kosmetycznego.

Jesteśmy gotowi zatrudnić osoby bez doświadczenia zawodowego i przyuczyć do zawodu.

Gwarantujemy rozwój poprzez poznawanie specyfiki pracy kolejnych maszyn produkcyjnych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:


STAŻYSTA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU (dalsze zatrudnienia na podstawie umowy o pracę)


Miejsce pracy: Fabryka w Trąbkach Małych (okolice Pruszcza Gdańskiego)

Zatrudnimy na staż osobę, która ukończyła technikum, posiada zdolności manualne i lubi majsterkować. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą się uczyć i zdobyć zawód Elektromechanika.

Oferujemy:

  • 6-miesięczy płatny staż, po tym czasie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia zawodu Elektromechanika
  • Zapewniamy szkolenia i przyuczenie do zawodu przez doświadczonych pracowników
  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Grupę Oceanic
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!