Pakowaczka - dział produkcji

Oceanic S.A.

Trąbki Małe

2016-10-16

Firma OCEANIC SA jest od ponad 30 lat obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym jak i tradycyjnym. Równolegle wzmacniamy swoją obecność na rynku farmaceutycznym poprzez ofertę dermo kosmetyków, leków i wyrobów medycznych oraz na rynku profesjonalnym poprzez preparaty dedykowane dla instytutów kosmetycznych i salonów SPA. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach.
Świadomi, iż dynamiczny rozwój sprzedaży, także na rynku aptecznym, wymaga systematycznej pracy nad odświeżaniem i poszerzaniem portfolio, corocznie wprowadzamy na rynek 4 do 6 nowych linii produktowych. Ścisła współpraca zespołów R&D z kluczowymi polskimi uczelniami medycznymi w fazie testowania oraz produkcja zgodna ze standardami Dobrych Praktyk Wytwarzania Farmaceutycznego (GMP) zapewnia najwyższą jakość naszych preparatów, także tych dedykowanych dla rynku kosmetycznego.

Jesteśmy gotowi zatrudnić osoby bez doświadczenia zawodowego i przyuczyć do zawodu.

Gwarantujemy rozwój poprzez poznawanie specyfiki kolejnych maszyn produkcyjnych, zapoznanie z zasadami systemów zapewnienia jakości ISO i GMP.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PAKOWACZKA - DZIAŁ PRODUKCJI
Miejsce pracy: Fabryka w Trąbkach Małych (okolice Pruszcza Gdańskiego)

Obowiązki:

  • Pakowanie produktów do kartonów zbiorczych,
  • Praca na maszynach porcjujących masy i płyny do opakowań indywidualnych.

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

W zamian za kompetencje i zaangażowanie swoim pracownikom oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w stabilnej organizacji o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
• Stałe godziny pracy w systemie dwuzmianowym (godz. 6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku
• Przeszkolenie na stanowisku pracy przez doświadczonych pracowników
• Pracę na wysokich standardach produkcji
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Grupę Oceanic

Aplikacje prosimy składać za pomocą poniższego linka:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e03cfaa7edfe421881f23e290e7e7af7 przez naszą stronę:

lub osobiście w Fabryce naszej firmy w Trąbkach Małych.