Mobilny serwisant maszyn

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

2016-12-02

Miejsce Pracy: Bielsko-Biała

Stanowisko: Serwisant maszyn

Dla naszego klienta z branży przemysłowej  poszukujemy samodzielnego i doświadczonego kandydata.

Opis stanowiska:

- Kompleksowe naprawy maszyn w zakresie hydrauliki siłowej,

- Projektowanie instalacji hydraulicznej i przygotowywanie dokumentacji powykonawczej – również schematy i wykazy części,

- Stałą współpraca z zespołem mechaników, elektryków i automatyków w zakresie powierzonych prac,

- Realizacja i rozliczenie zakupów na potrzeby wykonywanych prac.

WYMAGANIA:

- Doświadczenia z zakresu remontów maszyn z hydrauliki siłowej,

- Mile widziane wykształcenie inżynierskie,

- Pełnej samodzielności oraz umiejętności zarządzania czasem własnym,

- Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (luźna komunikacja),

- Prawa jazdy kat. B.

FIRMA OFERUJE:

- Pracę w zgranym zespole doświadczonych specjalistów,

- Pracę na jedną zmianę

- Szkolenia specjalistyczne,

- Służbowe narzędzia,

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie na adres: APLIKUJ, w tytule podając nazwę stanowiska.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!