RADCA PRAWNY/ADWOKAT

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty aktywów Niepublicznych

Biała Podlaska

2016-10-16

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Wymagania:
- tytuł  zawodowy Radcy Prawnego lub Adwokata lub w trakcie aplikacji
- bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, administracyjnego, kodeksu spółek handlowych
- znajomość prawa budowlanego, nieruchomości oraz podatku akcyzowego będzie dodatkowym atutem
- rzetelność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- obsługa prawna działalności firmy oraz jej wewnętrznych projektów
- udzielanie porad prawnych, doradztwo w zakresie trybu i sposobu załatwiania spraw, dokonywanie interpretacji obowiązujących przepisów
- przygotowanie pism w postępowaniach administracyjnych
- przygotowywanie pism w kontaktach z kontrahentami firmy
- opiniowanie oraz tworzenie umów
- reprezentowanie firmy przed sądami i innymi instytucjami

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju i samorealizacji w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w regionie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)” na adres e-mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 97854 ofert pracy. Sprawdź!