ASYSTENT/ASYSTENTKA DZIAŁU, WSPARCIE ZARZĄDU

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty aktywów Niepublicznych

Biała Podlaska

2016-10-16

Poszukujemy młodej, ambitnej i zaangażowanej osoby do wsparcia pracy biura i zarządu firmy. Oferujemy współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju i samorealizacji w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w regionie.

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista
- znajomość rynku nieruchomości mile widziana
- rzetelność, skrupulatność
- bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- znajomość środowiska Windows (Word, Excel, Power Point)
- znajomość j. rosyjskiego w mowie i piśmie w stopniu min. średnim
- znajomość j. angielskiego w stopniu min. podstawowym
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- wsparcie przełożonego w realizacji jego zadań
- bieżąca współpraca ze wszystkimi działami oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
- zarządzanie obiegiem dokumentów
- przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby zarządu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)” na adres e-mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99562 ofert pracy. Sprawdź!