Konsultant 8-15 Ochota/Okęcie 14/16zł brutto/h!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944
Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: Warszawa – Ochota / Okęcie

Opis stanowiska:
• obsługa telefonów wychodzących;
• aktywna sprzedaż produktów wydawnictwa skierowanych do grupy docelowej;

Wymagania:

• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• wykształcenie średnie ;
• dyspozycyjność do pracy pn-pt (5 dni), w godzinach 8-15:00;

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia (projekt działa cały rok);
• podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• system premiowy oraz konkursy;

Wynagrodzenie:

•  stawka godzinowa 13 zł/h brutto >144h < 14zł/h brutto + premie lub 16 zł /h brutto bez premii – dodatkowe bonusy tylko z konkursów

• atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem przez portal

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ZAPRASZAMY !