Specjalista ds. Planowania Produkcji

Progresso HR

Kluczbork

2016-10-16

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacji, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:

• Tworzenie planów produkcyjnych we współudziale działu Planowania w głównej siedzibie firmy

• Planowanie przebiegu procesów produkcji, nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych,

• Zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych oraz terminowej realizacji zamówień,

• Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji,

• Stała kontrola poziomu zapasów magazynowych w zakresie surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie kierunkowe

• Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!

• Doświadczenie w pracy na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• Dobra znajomość MS Office,

• Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne,

• Terminowość i zaangażowanie

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,

• Pracę w nowoczesnym zakładzie w branży motoryzacyjnej,

• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM w języku polskim i angielskim na adres APLIKUJ

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!