SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW Z J. WŁOSKIM

Albedo HR

Jelcz-Laskowice

2016-11-04

GRUPA AKCJA JOB
Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja Doradztwa Personalnego – Nr Certyfikatu 9778
dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z Jelcza-Laskowic, poszukuje pilnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr referencyjny: SP/ZAKUPY

Zadania:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert,
  • Współpraca z działami zgłaszającymi zapotrzebowanie na materiały, usługi i wykonawstwo
  • w zakresie ustalenia końcowych warunków i kryteriów technicznych,
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami – uzgadnianie terminów, ilości, negocjowanie, warunków finansowych
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń zleceń zakupów wyrobów i usług w systemie, na zamówieniach i fakturach,
  • Kwalifikacja i dyskwalifikacja dostawców, prowadzenie bazy dostawców
  • Współpraca ze strategicznymi  dostawcami usług i dostaw pozaprodukcyjnych,
  • Przygotowanie  raportów dotyczących zakupów w zakresie przyznanego budżetu,
  • Optymalizacja procesów zakupowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego, w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub znajomość zagadnień związanych z negocjacjami warunków zamówień i dostaw
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • Dobra znajomość obsługi Ms Excel, mile widziana znajomość SAP/ERP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, sumienność, orientacja na wynik
  • Samodzielność,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i wykorzystania znajomości języka obcego

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres: APLIKUJ, w tytule maila wpisując SP/ZAKUPY

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!