Pracownik produkcji

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Nijkerk

2016-11-29

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office (KRAZ 1145) od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Nijkerk
Nr referencyjny: 13/16/18

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pakowanie filetów drobiowych
  • kontrole jakości produktu
  • etykietowanie produktu

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • gotowość do pracy w niskich (5-10 stopni celcjusza) temperaturach
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
  • możliwość wyjazdu w parach
  • służbowe zakwaterowanie
  • firmowe ubezpieczenie
  • transport do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."