Trener/Szkoleniowiec kursu: Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-16

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań lub Warszawa

Obowiązki:

  • prowadzenie oraz realizacja programu szkolenia,
  • udzielanie informacji zwrotnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane),
  • przygotowanie pedagogiczne lub kurs trenerski (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole, przed grupą,
  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji ,
  • umiejętność przekazywania wiedzy ,
  • dyspozycyjność na czas trwania kursu.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub o współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość prowadzenia innych szkoleń,
  • możliwość wystawienia referencji,
  • możliwość  umieszczenia notki trenerskiej na stronie internetowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją odnośnie oczekiwanej kwoty brutto za godzinę szkolenia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100862 ofert pracy. Sprawdź!