Młodsza księgowa

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-16

W związku z dynamicznym rozwojem, firma GoWork.pl poszukuje samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

- księgowanie wyciągów bankowych

-  raportowanie

- uzgadnianie sald kont bilansowych, uzgadnianie rozrachunków

- wystawianie potwierdzeń sald

Wymagania:

- znajomość zasad rachunkowości

- znajomość programu excel

- wykształcenie ekonomiczne (studenci)

- samodzielność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- możliwość rozwoju kariery w obszarze księgowości

- świetną atmosferę pracy;))

- bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy – w centrum Warszawy

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99463 ofert pracy. Sprawdź!