Praca przy sortowaniu odzieży

Contrain Sp. z o.o.

Limburgia

2016-12-07

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • praca przy taśmie przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na poszczególne kategorie
  • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie sortowania ubrań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • umiejętność szybkiego uczenia się, spostrzegawczość
  • samodzielność i dokładność w działaniu
  • gotowość do długoterminowej współpracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • zakwaterowania na terenie Holandii
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu w Holandii w systemie 24h/7dni w tygodniu
  • możliwość długoterminowej współpracy

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • możliwość wyjazdu własnym autem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kliknięcie „aplikuj” w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego lub o przesłanie swojego CV na adres e-mail, w treści wiadomości prosimy o określenie na jakie stanowisko Pan/Pani aplikuje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!