Business Development Manager (Branża Turystyczna)

Talent Partners

Gliwice

2016-12-05

Dla naszego klienta - innowacyjnej firmy z branży turystycznej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. BDM/149/16

Najważniejsze obowiązki:

  • współtworzenie i zarządzanie rozwojem marki oraz koordynowanie projektów,
  • tworzenie i realizowanie strategii marketingowej,
  • aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych,
  • prowadzenie internetowych kampanii promocyjnych,
  • koordynowanie pracy zespołu.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w biurze podróży,
  • doświadczenie na stanowisku marketingowym,
  • doświadczenie w kreowaniu i prowadzeniu projektów (także w social media),
  • znajomość branży turystycznej oraz eventowej (np. wyjazdy integracyjne dla firm),
  • doświadczenie w nawiązywaniu relacji biznesowych / partnerskich,
  • samodzielność i kreatywność,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samodzielność w działaniu oraz wpływ na kształtowanie projektów,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia i szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!