Spedytor ds. sprzedaży i obsługi klienta

Personia

Gdańsk

2016-12-06

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży spedycyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 36/2016

Cel stanowiska: Zapewnienie jakości obsługi zgodnej ze standardami SCNEX.

Obowiązki:

·         Pozyskiwanie Klientów na usługi transportowe na terenie Polski i Skandynawii,

·         Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z Klientami, badanie ich potrzeb i specyfiki przesyłek,

·         Doradztwo i obsługa zleceń,

·         Realizacja zakładanych planów sprzedaży,

·         Osiągnięcie zakładanej rentowności zleceń i terminowości zapłat.

Wymagania:

·         Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Transport i Logistyka, Zarządzanie),

·         Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Spedytora,

·         Znajomość branży TSL, procedur Odpraw Celnych, zasad transportowych, przeliczników i standardów spedycyjnych,

·         Znajomość technik sprzedaży na rynku B2B i komunikacji miękkiej, technik negocjacyjnych i pricingowych,

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka szwedzkiego jako dodatkowy atut,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Znajomość pakietu MS Office, Modułu CRM, Systemu Spedycyjnego,

·         Orientacja na wynik i cel, chęć rozwoju,

·         Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmiennym środowisku.

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

·         Wyjazdy służbowe na terenie całej Polski oraz delegacje zagraniczne,

·         Możliwość rozwoju i wykorzystywania języka obcego w pracy,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie – wysoka podstawa oraz premia zadaniowa,

·         Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr referencyjny. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.