Specjalista ds. sprzedaży

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-02

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się
w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu mogą Oni stabilnie działać i się rozwijać,
a my towarzyszyć im jako rzetelny partner.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Nr ref.: NBCR/ KG/12/2016/M/SS

Miejsce Pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (ERP)
  • Znajomość środowiska firm produkcyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami biznesowymi
  • Inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu nowych możliwości sprzedażowych
  • Dobra samoorganizacja oraz umiejętne planowanie czasu pracy
  • Samodzielność w działaniu, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie potencjału kluczowych klientów firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora (obszar produkcji i logistyki)
  •  Samodzielna  realizacja planów sprzedażowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Analiza konkurencji oraz potrzeb klienta
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  •  Prezentowanie wartości dodanych usług oraz komplementarne oferowanie usług firmy
  • Przygotowanie raportów do Dyrektora Sprzedaży
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku polskim i zagranicznych

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR
  • Stabilne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Praca w przyjaznym dynamicznym zespole
  • Uczestnictwo w targach /konferencjach branżowych
  • Samodzielne. Pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Liczne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV na adres: APLIKUJ

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!