Grafik - Praca z domu - Freelancer - Gazeta

ELECTROSYNC SYNCTV

Katowice

2016-10-15

Dzień Dobry
Szukamy Grafików z doświadczeniem PRACUJĄCYCH W DOMU - zależy nam na dyspozycyjności. Wiec jeśli jesteś wolnym strzelcem, pracujesz w zaciszu domowym, szukasz zleceń to zapraszamy do poniższej lektury.

Jesteśmy Wydawcą bezpłatnego Czasopisma z programem TV - SYNCTV. To ogólnopolska gazeta zawierające lokalne ogłoszenia reklamowe, program telewizyjny, artykuły, wywiady, podróże, kulinaria, horoskop oraz miesięczny kalendarz. Działamy na zasadach Franczyzowych - szukamy wydawców gazety w każdym mieście w Polsce i zapewniamy im kompletną obsługę wydawniczą.

Dlatego poszukujemy Grafików którzy będą opracowywali kompletne wydania gazet dla naszych Partnerów Franczyzowych.

Grafików którzy oprócz kreatywności posiadają:
- umiejętność pracy z oprogramowaniem Adobe InDesign, Corel, Photoshop
- doświadczenie w tworzeniu reklam
- praktyczną wiedzę z zakresu przygotowania materiałów do druku
- portfolio potwierdzające umiejętności

Oferujemy:
- swobodę w tworzeniu i kreacji
- pracę zdalną
- udział w ogólnopolskim projekcie
- dużą ilość pracy :)
- jasno określone warunki współpracy

Oczekujemy:
- zaangażowania czasowego w okresie wydawniczym
- kreatywności i komunikatywności

Najważniejsze ( ile można zarobić ):
- graficy z którymi współpracujemy pracują nad ok 5 wydaniami - tygodnie wydawnicze ( największa ilość pracy ) przypadają na ostatni i pierwszy tydzień miesiąca
- ale to od Waszego czasu i wydajności zależy ile wydań możecie prowadzić
- nie rozliczamy się na zasadzie - projekt/reklama = stawka. Zależy nam na rozliczaniu za wydanie.
- schemat pracy znajdziecie poniżej
- stawka za wydanie = 500 zł netto

Jak działamy?
SyncTV jest gazetą która działa na zasadach franczyzowych. Partner wydający mutację naszej gazety, może wybrać dwa warianty współpracy - z obsługą graficzną lub bez.

Poszukujemy Grafików którzy będą opracowywać wydania i reklamy właśnie dla Partnerów Franczyzowych którzy zdecydowali się na współpracę z obsługa graficzną.

Partner Franczyzowy poszukuje reklamodawców do własnego wydania gazety, przesyła materiały do stworzenia reklamy Grafikowi. Grafik opracowuje projekt i wysyła go do Partnera itd do chwili zaakceptowania przez reklamodawcę. Po zamknięciu korekt, Grafik składa gazetę i przygotowuje ją do wydruku i wysyła ja na serwer drukarni. Ile reklam do opracowania znajduje się w takim wydaniu? Zapraszamy na www.synctv.pl - czasem jest to 10 dużych reklam, czasem, 20-30 mniejszych, w znaczącej ilości przypadków jest to umieszczenie gotowej, wcześniej zrobionej przez reklamodawcę reklamy, lub proste przerobienie istniejącej. Grafik współpracuje zawsze z tym samym Partnerem Franczyzowym, wiec często praca kończy się powielaniu reklam z poprzedniego wydania.

Zapraszamy na nasza stronę www.synctv.pl. Znajdą tam Państwo produkt nad którym pracujemy jak również ideę jaka przyświecała projektowi.

Zapraszamy do kontaktu
Wklejajcie linki do swojego portfolio
Macie pytania - piszcie lub dzwońcie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 69327 ofert pracy. Sprawdź!