Opiekun Klienta Biznesowego - Warszawa / Centrum

Fallwork

Warszawa

2016-10-15

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. figuruje w rejestrze
agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

Miasto: Warszawa

Numer ref.: OP/16/04

Opis stanowiska:

diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów,
nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
realizację celów sprzedażowych,
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
operacyjną obsługę Klientów

Wymagania:

co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta firmowego
doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klienta i umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych
dobrej znajomości rynku lokalnego
wysokiej orientacji na wyniki i bardzo dobrej organizacji pracy
prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
Niezbędne narzędzia pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu

Zachęcamy także do składania CV osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr
101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami