Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Engeldaheim

Friedrichsdorf

2016-10-16

 

 

 

 

Poszukujemy opiekunki dla 78-letniej pani Claudii. Seniorka ma problemy z poruszaniem się chodzi przy asekuracji i wsparciu drugiej osoby. Pani Claudia choruje na cukrzycę oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. 

 

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego
Nr referencyjny: NIEM_1003A

Obowiązki:

Pomoc podopiecznej w pielęgnacji ciała, kąpieli oraz codziennej toalecie. Zmiana pielucho – majtek, pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu. Przygotowywanie posiłków oraz pomoc seniorce w jedzeniu. Czuwanie w nocy oraz wstawanie do podopiecznej w razie potrzeby.

Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, pranie oraz robienie zakupów. Opiekunka również w razie potrzeby będzie musiała prowadzić samochód na terenie Niemiec. 

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi

- czynne prawo jazdy kat. B

- gotowość podjęcia pracy w okresie świąt(warunek konieczny)

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie, wynagrodzenie w wysokości 1250 euro netto. 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5372 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68476 ofert pracy. Sprawdź!