Sprzedawca/Kasjer

Charlotte Fashion

Chorzów

2016-10-17

Charlotte Fashion to butik odzieżowy, który powstał by zaspokoić potrzeby i oczekiwania kobiet ceniących styl, oryginalność i lubiących wyróżniać się z tłumu. W związku z intensywnym rozwojem zatrudnimy 2 osoby do sklepu stacjonarnego na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

- obsługa Klienta i sprzedaż aktywna,

- ekspozycja towaru,

- utrzymanie porządku na sklepie,

- obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

doświadczenie w branży handlowej,

- komunikatywność,

- pracowitość,

- uczciwość.

Oferujemy:

- pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od doświadczenia zawodowego min. 1500 zł netto) + premia,

- pracę w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!