Konsultant - infolinia - atrakcyjne wynagrodzenie - praca stała!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: Warszawa - Ochota/Okęcie

Opis stanowiska:
- obsługa połączeń wychodzących;
- aktywna sprzedaż produktów użytku osobistego;
- przestrzeganie procedur i osiąganie założonych celów;
- dbanie o wizerunek firmy oraz  o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:
- komunikatywność i wysoka kultura osobista;
- dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu – poniedziałek - piątek w godzinach 11:00-21:00, możliwość pracy w soboty 10:00-16:00;

Oferujemy:

- szkolenie przed rozpoczęciem pracy (trwa ok. 3 dni)
- stabilność zatrudnienia - możliwość przedłużenia umowy po okresie próbnym;
- podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- system premiowy oraz różnego rodzaju konkursy organizowane w firmie;
- elastyczne godziny pracy – grafik ustalany na tydzień w przód zgodnie z dyspozycyjnością;

Wynagrodzenie:

- stawka godzinowa 13 zł/h brutto<126h>14 zł/h brutto + premie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Prosimy o dopisanie niniejszej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99958 ofert pracy. Sprawdź!