Kelner - praca stała !

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944

Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kelner

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa gości restauracji oraz organizowanych eventów;
- utrzymywanie higieny oraz porządku w miejscu pracy;

Wymagania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych – warunek konieczny;
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

- komunikatywność, punktualność

Oferujemy:

- profesjonalne szkolenia kelnerskie oraz wdrożenie do pracy
- stabilne zatrudnienie na pełny etat
- przyjazną atmosfera
- atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub  w gastronomii
- status ucznia / studenta

Wynagrodzenie:
- 14,00 zł brutto/h

 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem przez portal.

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!