Pracownik produkcji - pakowanie kawy, Frankfurt am Main

Cobalt Recruitment

Frankfurt am Main

2016-10-14

Nestlé Deutschland jest firmą należącą do niemieckiego holdingu
Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy.
Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników.
Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie.
Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy.
Wierzymy w nich i ich kompetencje.
Cenimy ich pracę i zaangażowanie.
To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy.
Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalny

Agencja Pracy Cobalt Recruitment z Frankfurt am Main dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCYJNY - PAKOWANIE KAWY
Miejsce pracy: Frankfurt am Main
Nr ref.: DE/10/2016
Mile widziane pary

OBOWIĄZKI:
- praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na ręcznym pakowaniu kawy rozpuszczalnej wraz z kubkiem tworząc tzw. zestawy promocyjne.
- Układanie gotowych pudełek z produktem do większych kartonów.
- Układanie kartonów na paletach.
- etykietowanie, foliowanie.
- wizualna kontrola jakości.
- utrzymywanie w czystości stanowiska pracy.

WYMAGANIA:
- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
- zdolności manualne
- pracowitość, sumienność
- sprawność fizyczna, psychiczna
- możliwość podjęcia pracy w Niemczech od połowy października

ZAPEWNIAMY:
- wynagrodzenie - 8,45 euro/h netto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
- pracę w stabilnej renomowanej firmie z możliwością podjęcia stałej współpracy
- opiekę polskiego koordynatora
- min. 40/h pracy w tygodniu
- pomoc z formalnościami podatkowymi.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pomocą E-maila, osoby składaająće CV proszone są, aby w nagłówku wiadomosći wpisać swoje Imię i Nazwisko
Swoją aplkacje należy złożyć pod adres E-mailowy: APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.