Kierownik Regionalny

QUICKSON II Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź

2016-10-14

Firma Quickson jest właścicielem sieci sklepów monobrandowych  i outletowych marki  Puma

W związku z dynamicznym rozwojem firmy , poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

kontrola i monitorowanie działań sprzedażowych oraz VM zgodnie z obowiązującymi standardami,

szkolenie i wspieranie pracowników sklepów oraz weryfikacja ich działań

realizacja wytycznych korporacyjnych dotyczących procesu sprzedaży w podległych sklepach oraz koordynowanie ich działań zgodnie z założeniami dotyczącymi obrotów.

kontrola kosztów działalności sklepów z podległego regionu oraz prowadzenie działań, mających na celu ich racjonalizację

wsparcie w procesie otwierania nowych sklepów

aktywne wspieranie wewnętrznej komunikacji regionalnej

zarządzanie zasobami ludzkimi oraz kontrola budżetu w podległym regionie

Wymagania:

wykształcenie wyższe

kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu i motywowaniu pracowników

bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,

podstawowa znajomość języka angielskiego,

wysokiej kultury osobistej,

pozytywnego nastawienia do pracy ze standardami obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym,

dobrej organizacji pracy i zaangażowania,

dyspozycyjności – gotowość do częstych podróży służbowych

odpowiedzialności i efektywności w realizacji powierzonych celów i zadań,

otwartości za zmiany.

prawo jazdy kat B

Oferujemy:

ciekawą pracę dla znanych marek

atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników,

ciekawe wyzwania zawodowe.

samochód służbowy

pakiet szkoleń