Operator wózka widłowego - Teresin

Wb Staffing

Sochaczew

2016-11-08

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta w Teresinie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego -  Teresin

Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa

Proste zadania:

•           Obsługa wózka widłowego typu retrack - wysokie składowanie powyżej 6 metrów

•           Kompletowanie zamówień

Nasze wymagania:

•           Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze i sprawnym poruszaniu się wózkiem widłowym typu retrack

•           Chęć do pracy

•           Dyspozycyjność

Oferowane warunki:

•           Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta

•           Praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) – grafik do ustalenia

•           Wynagrodzenie  godzinowe + premia uznaniowa

•           Dofinansowanie dojazdów do pracy

•           Praca głównie od poniedziałku do piątku

•           Zapewnione ubranie robocze

•           Stała współpraca

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres: APLIKUJ  z dopiskiem Magazyn Teresin lub pod numerem telefonu: +48 534 348 534

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!