Praktykant/Praktykantka do działu HR (język angielski / niemiecki)

Personal Expert

Gdańsk

2016-10-13

Praktykant/Praktykantka do działu HR

80-316 GDAŃSK, pomorskie

Personal Expert Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku praktykanta będzie odpowiedzialna za:

  • Współudział w projektach rekrutacyjnych: konstruowanie ogłoszeń,     pozyskiwanie Kandydatów, selekcja oraz weryfikacja
  • Opracowywanie analiz i weryfikacja rynku dla potrzeb projektowych
  • Wsparcie realizacji akcji marketingowych

Oferujemy:

• Elastyczny czas pracy, umożliwiający pogodzenie zajęć z praktyką – praca w systemie Home Office, jak i w siedzibie

• Zdobycie szerokiego doświadczenia w branży HR

• Wsparcie opiekuna praktyk

• Możliwość realizowania swoich pomysłów, samodzielności i związaną z tym odpowiedzialność oraz decyzyjność wzrastającą w trakcie trwania stażu

• Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk

Staż oferowany przez firmę jest bezpłatny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego

• Zainteresowanie tematyką HR lub marketingu oraz nastawienie na zdobywanie doświadczenia,

• Inicjatywa i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

• Dyspozycyjność: min. 15 godzin tygodniowo

• Mile widziane zainteresowanie nowymi trendami na rynku oraz marketingiem

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99599 ofert pracy. Sprawdź!