Tokarz Ślusarz/ Aleksandrów Łódzki

Outworking

Aleksandrów Łódzki

2016-10-13

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Tokarz Ślusarz

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy : Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:

- Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem
- Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
- Wykonywanie na maszynach skrawających różnorodnych prac tokarskich i frezerskich
- obsługa tokarki

Wymagania:

- dyspozycyjność
- chęć do pracy

Oferujemy;

- praca w systemie 1-zmianowym (7-15)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na email:

Kontakt telefoniczny: 669 888 103

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99163 ofert pracy. Sprawdź!